Аптеки оптима - здраве и красота!
тел: +359 878 292 513 | apteka@apteka-optima.com
Сигурни плащания с сигурни плащания
apteki optima icon apteki optima icon
Pharmascience IncWalmarkEsiBronsonDelaromLieracBioveaNobelKentArranSuper DietBiogameGalenic
Колдрекс максгрип лимон прахчета  Х 10

Колдрекс максгрип лимон прахчета Х 10

Количество:
Цена:8.64 лв.
Нова цена: 7.49 лв.
Телефон
за поръчка
+359 878 292 513
Работно време:
от Понеделник до Петък
09:00 часа - 17:00 часа
3/5
10 гласували
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА за всяка поръчка над 100 лв. виж повече
България - само за Русе
от 0 до 20 лв над 20 лв
1.90 лв.Безплатна доставка

България
от 0 до 100 лв над 100 лв
4.30 лв.Безплатна доставка

Международна нормална
от 0 до 10000 лв
35.15 лв.

Доставката се извършва със Speedy. При заявка за друга курерска фирма от страна на клиента, клиентът заплаща сумата според ценовата листа на съответната куриерска фирма, независимо от стойността на поръчката му.

Извършваме доставка и с Еконт Експрес econt express, като цената е 3.99лв. - 7лв според вида на доставката.

Подробна информация Как да пазарувам?
Вижте още продукти от:

Колдрекс Макс Грип Лимон - прах за перорален разтвор

За какво се прилага Coldrex MахGriр Lemon?

Coldrex MахGriр Lemon краткотрайно облекчава симптомите при грип и простуда. Тези симптоми включват главоболие, висока температура, мускулни болки, запушен нос, болезнени синуси и болки при възпалено гърло.

Състав:

Какво съдържа Coldrex MахGriр Lemon?

Всяко саше съдържа като активни вещества Paracetamol 1000 мг, Phenylephrine hydrochloride 10 мг и Ascorbit acid (Vitamin С) 40 мг.
Всяко саше съдържа и захар, лимонена киселина, натриев цитрат, царевично нишесте, натриев цикламат, натриев захарин, колоидална силика, лимонена есенция и природен куркумин (Е 100).

Всяка опаковка съдържа 5 или 10 сашета. Всяко саше съдържа 6.4 г прах.

Характеристики:

Coldrex MахGriр Lemon съдържа:

- Парацетамол - аналгетик (болкоуспокояващо средство) и антипиретик (понижава температурата). Дозата му в лекарственият продукт е оптимална.
- Фенилефрин хидрохлорид - деконгестант, който предизвиква отбъбване на лигавицата на носа и синусите, помагайки Ви да дишате по-леко.
- Аскорбинова киселина (витамин С) - който обикновенно се прилага при грип и настинки поради повишените нужди на организма, особено в началния стадий на заболяването.

Активните съставки в Coldrex MахGriр Lemon не причиняват сънливост.

Противопоказания:

ПРОВЕРЕТЕ ПРЕДИ ДА ПРИЕМЕТЕ ТОВА ЛЕКАРСТВО

Не приемайте с други лекарства, съдържащи парацетамол.
Не приемайте с други лекарства, предназначени за грип, простуда или запушен нос.

Не приемайте Coldrex MахGriр Lemon, ако:

- сте алергични към парацетамол, фенилефрим хидрохлорид или витамин С или към някоя от другите съставки, посочени по-горе;

- страдате от чернодробно или тежко бъбречно заболяване;

- страдате от повишена функция на щитовидната жлеза, диабет или сте лекувани от високо кръвно налягане или сърдечни заболявания;

- взимате антидепресанти. бета-блокери и приемате или сте приемали, през последните две седмици, инхибитори на моноаминооксидазата;

- ако страдате от вродена непоносимост към фруктоза, глюкозен/галактозем синдром на малабсорбция или захарно/изомалтозен дефицит. Всяко саше съдържа 4г сукрада (захар).

Предупреждения / предпазни мерки:

Консултирайте се с Вашия лекар преди да вземете Coldrex MахGriр Lemon:

- ако взимате метоклопрамид, домперидон (използван за повлияване на гадене и повръщане) или холестирамин, прилаган за понижаване на нивото на холестерин;

- ако приемате лекарства за разреждане на кръвта (например Warfarin);

- ако сте на диета с ниско съдържание на натрий. Всяко саше съдържа 0.12г натрий;

- ако сте бременна или кърмите:

- консумирането на алкохол (особено в по-големи количества - 90мл. концентрат) едновременно с приемането на Coldrex MахGriр Lemon повишава риска от чернодробно увреждане, Ако приемате по-големи количества алкохол, уведомете лекуващия лекар преди да вземете лекарствения продукт.

 

Прочетете още свързани теми от Здраве и красота
полезни съвети: 20 тайни места, на които се крият причинителите на алергии – част 2Вентилатори и климатици – ако някога сте се вглеждали във вентилатора на прозореца си, то може да сте забелязали, колко мръсен може да бъде. Освен че събира много прашни частици, той ги разпространява във въздуха у дома. Добре е да почиствате редовно вентилатора и да избягвате да го използвате в дни, в които полените са повече. Същото се отнася и за климатиците ви. В себе си имат вградени филтри за прочистване на въздуха от полени и други алергени, но за да работят правилно, трябва да бъдат почиствани редовно.
заболявания: Възли на щитовидната жлезаПонякога щитовидната жлеза започва да расте, като причинява поява на един или повече възли в нея. Това състояние е различно от състоянието, което се описва с болестта гуша, защото тя представлява увеличение на тъканта на щитовидната жлеза, като в това състояние тя може да съдържа няколко възела.
заболявания: ТуберкулозаТуберкулозата е хронично възпалително заболяване, което засяга предимно белите дробове. Заболяването е известно още от древността, като е доказано, че болестта е съществувала преди 18 000 години. Доказателства за съществуване на туберкулоза са открити при египетските мумии.
здравна информация: Близнаци - здравен хороскоп за 2014г.Изтеклата година беше със сладко-горчив привкус. Сатурн Ви притиска да работите здраво, като поемете отговорност и осъзнавате границите на собствените си възможности. Юпитер, във Вашия знак Ви носи добър живот, повече пари, повече възможности за пътувания. Повечето от това ще продължи и през 2014г, защото тя се очертава доста сериозна година за Вас.
 
Мнения
Автор: Аптеки Оптима
От дата: 15/01/2011 09:01
Какво е Вашето мнение за "Колдрекс максгрип лимон прахчета Х 10"?
уеб дизайн: Visign Studio - Jump into the web!