Аптеки оптима - здраве и красота!
+359 878 292 513 | apteka@apteka-optima.com
Сигурни плащания с сигурни плащания
apteki optima icon apteki optima icon
VichyАлинNiveaMason NaturalАрониадаБиохербаNature's WaySanct Bernard3ChenesCouleur CaramelHerba MedicaLeocremaRevive Snails Extract
Колдрекс максгрип лимон прахчета  Х 10

Колдрекс максгрип лимон прахчета Х 10

Количество:
Цена:8.61 лв.
Телефон
за поръчка
+359 878 292 513
Работно време:
от Понеделник до Петък
09:00 часа - 17:00 часа
3/5
10 гласували
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА за всяка поръчка над 100 лв. виж повече
България - само за Русе
от 0 до 20 лв над 20 лв
1.90 лв.Безплатна доставка

България
от 0 до 100 лв над 100 лв
5.49 лв.Безплатна доставка

Международна нормална
от 0 до 10000 лв
37.99 лв.

Подробна информация Как да пазарувам?
Вижте още продукти от:

Колдрекс Макс Грип Лимон - прах за перорален разтвор

За какво се прилага Coldrex MахGriр Lemon?

Coldrex MахGriр Lemon краткотрайно облекчава симптомите при грип и простуда. Тези симптоми включват главоболие, висока температура, мускулни болки, запушен нос, болезнени синуси и болки при възпалено гърло.

Състав:

Какво съдържа Coldrex MахGriр Lemon?

Всяко саше съдържа като активни вещества Paracetamol 1000 мг, Phenylephrine hydrochloride 10 мг и Ascorbit acid (Vitamin С) 40 мг.
Всяко саше съдържа и захар, лимонена киселина, натриев цитрат, царевично нишесте, натриев цикламат, натриев захарин, колоидална силика, лимонена есенция и природен куркумин (Е 100).

Всяка опаковка съдържа 5 или 10 сашета. Всяко саше съдържа 6.4 г прах.

Характеристики:

Coldrex MахGriр Lemon съдържа:

- Парацетамол - аналгетик (болкоуспокояващо средство) и антипиретик (понижава температурата). Дозата му в лекарственият продукт е оптимална.
- Фенилефрин хидрохлорид - деконгестант, който предизвиква отбъбване на лигавицата на носа и синусите, помагайки Ви да дишате по-леко.
- Аскорбинова киселина (витамин С) - който обикновенно се прилага при грип и настинки поради повишените нужди на организма, особено в началния стадий на заболяването.

Активните съставки в Coldrex MахGriр Lemon не причиняват сънливост.

Противопоказания:

ПРОВЕРЕТЕ ПРЕДИ ДА ПРИЕМЕТЕ ТОВА ЛЕКАРСТВО

Не приемайте с други лекарства, съдържащи парацетамол.
Не приемайте с други лекарства, предназначени за грип, простуда или запушен нос.

Не приемайте Coldrex MахGriр Lemon, ако:

- сте алергични към парацетамол, фенилефрим хидрохлорид или витамин С или към някоя от другите съставки, посочени по-горе;

- страдате от чернодробно или тежко бъбречно заболяване;

- страдате от повишена функция на щитовидната жлеза, диабет или сте лекувани от високо кръвно налягане или сърдечни заболявания;

- взимате антидепресанти. бета-блокери и приемате или сте приемали, през последните две седмици, инхибитори на моноаминооксидазата;

- ако страдате от вродена непоносимост към фруктоза, глюкозен/галактозем синдром на малабсорбция или захарно/изомалтозен дефицит. Всяко саше съдържа 4г сукрада (захар).

Предупреждения / предпазни мерки:

Консултирайте се с Вашия лекар преди да вземете Coldrex MахGriр Lemon:

- ако взимате метоклопрамид, домперидон (използван за повлияване на гадене и повръщане) или холестирамин, прилаган за понижаване на нивото на холестерин;

- ако приемате лекарства за разреждане на кръвта (например Warfarin);

- ако сте на диета с ниско съдържание на натрий. Всяко саше съдържа 0.12г натрий;

- ако сте бременна или кърмите:

- консумирането на алкохол (особено в по-големи количества - 90мл. концентрат) едновременно с приемането на Coldrex MахGriр Lemon повишава риска от чернодробно увреждане, Ако приемате по-големи количества алкохол, уведомете лекуващия лекар преди да вземете лекарствения продукт.

 

 
Мнения
Автор: Аптеки Оптима
От дата: 15/01/2011 09:01
Какво е Вашето мнение за "Колдрекс максгрип лимон прахчета Х 10"?
Прочетете още свързани теми от Здраве и красота
здравна информация: Здравен хороскоп за 2017 година – Зодия ЛъвХороскопът на зодия Лъв за 2017 година вещае промяна на нивата на енергия през годината. Ще има редуване на спадове и увеличаване. Необходимо е да се възползвате от прилива на енергия, за да упражнявате тялото и ума си по-добре. Това са периоди на активно спортуване и поддържане на балансиран хранителен режим.
здравна информация: Скорпион - здравен хороскоп 2015 г.Здравето е нещо много специално, над което трябва да се фокусират всички Скорпиони в началото на 2015. Вашата имунна система може да е доста отслабнала, поради постоянните тревоги и притеснения, които от своя страна могат да доведат до различни възпалителни процеси в тялото. Тези, които имат проблеми със сърдечната дейност, трябва да опитат да не се тревожат толкова много напразно и да внимават с кръвното си налягане.
заболявания: АпендицитАпендицитът е заболяване, което се характеризира с възпаление на придатъка на сляпото черво, апендикс. Възпалението обикновено e предизвикано от лимфен или чревен застой, като създава възможност на типичните за чревната флора бактерии да проникнат в стената на апендикса и да предизвикат възпаление.
здравна информация: Доказаха, че електронните цигари не са безопасни за здраветоНаскоро проведено изследване сред най-популярните марки електронни цигари е установило, че те не могат да се счита за безопасни, тъй като съдържат канцерогенни съединения. Изследването, което е финансирано от френското списание 60 Millions Consommateurs, показва, че независимо с какви пълнители са заредени електронните цигари, от тях все още се отделя формалдехид в количество, което е сходно на тези на обикновените цигари.
уеб дизайн: Visign Studio - Jump into the web!