Аптеки оптима - здраве и красота!
тел: +359 878 292 513 | apteka@apteka-optima.com
Сигурни плащания с сигурни плащания
apteki optima icon apteki optima icon
Haya LabsEnglish Soap CompanyDavinesBronsonJohnson & JohnsonJamiesonМирта МедикусScotish Fine SoapsEleaMerz PharmaceuticalsBioveaSuper DietSchoenenberger
КОЛДРЕКС МАКСГРИП ЛИМОН ПРAХЧЕ Х 5

КОЛДРЕКС МАКСГРИП ЛИМОН ПРAХЧЕ Х 5

Количество:
Цена:4.60 лв.
Телефон
за поръчка
+359 878 292 513
Работно време:
от Понеделник до Петък
09:00 часа - 17:00 часа
3/5
10 гласували
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА за всяка поръчка над 100 лв. виж повече
България - само за Русе
от 0 до 20 лв над 20 лв
1.90 лв.Безплатна доставка

България
от 0 до 100 лв над 100 лв
4.30 лв.Безплатна доставка

Международна нормална
от 0 до 10000 лв
35.15 лв.

Доставката се извършва със Speedy. При заявка за друга курерска фирма от страна на клиента, клиентът заплаща сумата според ценовата листа на съответната куриерска фирма, независимо от стойността на поръчката му.

Извършваме доставка и с Еконт Експрес econt express, като цената е 3.99лв. - 7лв според вида на доставката.

Подробна информация Как да пазарувам?
Вижте още продукти от:

Колдрекс Макс Грип Лимон - прах за перорален разтвор

За какво се прилага Coldrex MахGriр Lemon?

Coldrex MахGriр Lemon краткотрайно облекчава симптомите при грип и простуда. Тези симптоми включват главоболие, висока температура, мускулни болки, запушен нос, болезнени синуси и болки при възпалено гърло.

Състав:

Какво съдържа Coldrex MахGriр Lemon?

Всяко саше съдържа като активни вещества Paracetamol 1000 мг, Phenylephrine hydrochloride 10 мг и Ascorbit acid (Vitamin С) 40 мг.
Всяко саше съдържа и захар, лимонена киселина, натриев цитрат, царевично нишесте, натриев цикламат, натриев захарин, колоидална силика, лимонена есенция и природен куркумин (Е 100).

Всяка опаковка съдържа 5 или 10 сашета. Всяко саше съдържа 6.4 г прах.

Характеристики:

Coldrex MахGriр Lemon съдържа:

- Парацетамол - аналгетик (болкоуспокояващо средство) и антипиретик (понижава температурата). Дозата му в лекарственият продукт е оптимална.
- Фенилефрин хидрохлорид - деконгестант, който предизвиква отбъбване на лигавицата на носа и синусите, помагайки Ви да дишате по-леко.
- Аскорбинова киселина (витамин С) - който обикновенно се прилага при грип и настинки поради повишените нужди на организма, особено в началния стадий на заболяването.

Активните съставки в Coldrex MахGriр Lemon не причиняват сънливост.

Противопоказания:

ПРОВЕРЕТЕ ПРЕДИ ДА ПРИЕМЕТЕ ТОВА ЛЕКАРСТВО

Не приемайте с други лекарства, съдържащи парацетамол.
Не приемайте с други лекарства, предназначени за грип, простуда или запушен нос.

Не приемайте Coldrex MахGriр Lemon, ако:

- сте алергични към парацетамол, фенилефрим хидрохлорид или витамин С или към някоя от другите съставки, посочени по-горе;

- страдате от чернодробно или тежко бъбречно заболяване;

- страдате от повишена функция на щитовидната жлеза, диабет или сте лекувани от високо кръвно налягане или сърдечни заболявания;

- взимате антидепресанти. бета-блокери и приемате или сте приемали, през последните две седмици, инхибитори на моноаминооксидазата;

- ако страдате от вродена непоносимост към фруктоза, глюкозен/галактозем синдром на малабсорбция или захарно/изомалтозен дефицит. Всяко саше съдържа 4г сукрада (захар).

Предупреждения / предпазни мерки:

Консултирайте се с Вашия лекар преди да вземете Coldrex MахGriр Lemon:

- ако взимате метоклопрамид, домперидон (използван за повлияване на гадене и повръщане) или холестирамин, прилаган за понижаване на нивото на холестерин;

- ако приемате лекарства за разреждане на кръвта (например Warfarin);

- ако сте на диета с ниско съдържание на натрий. Всяко саше съдържа 0.12г натрий;

- ако сте бременна или кърмите:

- консумирането на алкохол (особено в по-големи количества - 90мл. концентрат) едновременно с приемането на Coldrex MахGriр Lemon повишава риска от чернодробно увреждане, Ако приемате по-големи количества алкохол, уведомете лекуващия лекар преди да вземете лекарствения продукт.

 

Прочетете още свързани теми от Здраве и красота
полезни съвети: Как да имаме здрави и блестящи зъбиРазбира се почистването на зъбите с паста за зъби и конец е задължително, но трябва да имаме предвид някои хитринки, които да държат усмивката ни в изрядна форма, а дъхът ни да има приятен мирис.
здравна информация: Стрелец - здравен хороскоп за 2015 г.Доста Стрелци ще чувстват умора и незаинтересованост през 2015. Сатурн, който навлиза в зодиака Ви, ще Ви донесе множество интереси, като един от тях е и здравето. Лятото е време за почивка на морето, независимо дали плановете Ви са такива непременно трябва да го сторите.
здравна информация: Българските болници използват 3 пъти повече антибиотици от европейскитеОт началото на следващата година микробиологичните лаборатории в болниците ще трябва да бъдат ръководени задължително от клиницист микробиолог. Според изследвания, България се намира на средно европейското равнище по прием на антибиотици на доболничното ниво. Спрямо този показател сме на нивото на Германия, което е с 2 пъти по-ниско от това на страни като Франция, Италия и Гърция. Целта е да се подкрепят усилията на национално ниво за редуциране на ненужната употреба на антибиотици.
полезни съвети: Антибактериални и противовирусни средстваМакар да помагат, лекарствата срещу грип и настинка могат да увредят организма, затова трябва да се пият само, ако е наложително. За сметка на това можете да ги замените с билки и храни, които имат антибактериални и противовирусни свойства. Те са полезни и имат по-малко странични ефекти. Някои от тях могат да се пият без особено внимание, но други трябва да се дозират внимателно.
 
Мнения
Автор: Аптеки Оптима
От дата: 15/01/2011 09:01
Какво е Вашето мнение за "КОЛДРЕКС МАКСГРИП ЛИМОН ПРAХЧЕ Х 5"?
уеб дизайн: Visign Studio - Jump into the web!