Аптеки оптима - здраве и красота!
тел: +359 878 292 513 | apteka@apteka-optima.com
Сигурни плащания с сигурни плащания
apteki optima icon apteki optima icon
DietrexFlorivitalNatur PharmaDailySupplement SpotNobelEnglish Soap CompanyHerba MedicaФитофармаDelaromRocOenobiolGeo Nutrition
Колдрекс максгрип лимон прахчета  Х 10

Колдрекс максгрип лимон прахчета Х 10

Количество:
Цена:8.64 лв.
Нова цена: 7.49 лв.
Телефон
за поръчка
+359 878 292 513
Работно време:
от Понеделник до Петък
09:00 часа - 17:00 часа
3/5
10 гласували
БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА за всяка поръчка над 100 лв. виж повече
България - само за Русе
от 0 до 20 лв над 20 лв
1.90 лв.Безплатна доставка

България
от 0 до 100 лв над 100 лв
4.30 лв.Безплатна доставка

Международна нормална
от 0 до 10000 лв
35.15 лв.

Доставката се извършва със Speedy. При заявка за друга курерска фирма от страна на клиента, клиентът заплаща сумата според ценовата листа на съответната куриерска фирма, независимо от стойността на поръчката му.

Извършваме доставка и с Еконт Експрес econt express, като цената е 3.99лв. - 7лв според вида на доставката.

Подробна информация Как да пазарувам?
Вижте още продукти от:

Колдрекс Макс Грип Лимон - прах за перорален разтвор

За какво се прилага Coldrex MахGriр Lemon?

Coldrex MахGriр Lemon краткотрайно облекчава симптомите при грип и простуда. Тези симптоми включват главоболие, висока температура, мускулни болки, запушен нос, болезнени синуси и болки при възпалено гърло.

Състав:

Какво съдържа Coldrex MахGriр Lemon?

Всяко саше съдържа като активни вещества Paracetamol 1000 мг, Phenylephrine hydrochloride 10 мг и Ascorbit acid (Vitamin С) 40 мг.
Всяко саше съдържа и захар, лимонена киселина, натриев цитрат, царевично нишесте, натриев цикламат, натриев захарин, колоидална силика, лимонена есенция и природен куркумин (Е 100).

Всяка опаковка съдържа 5 или 10 сашета. Всяко саше съдържа 6.4 г прах.

Характеристики:

Coldrex MахGriр Lemon съдържа:

- Парацетамол - аналгетик (болкоуспокояващо средство) и антипиретик (понижава температурата). Дозата му в лекарственият продукт е оптимална.
- Фенилефрин хидрохлорид - деконгестант, който предизвиква отбъбване на лигавицата на носа и синусите, помагайки Ви да дишате по-леко.
- Аскорбинова киселина (витамин С) - който обикновенно се прилага при грип и настинки поради повишените нужди на организма, особено в началния стадий на заболяването.

Активните съставки в Coldrex MахGriр Lemon не причиняват сънливост.

Противопоказания:

ПРОВЕРЕТЕ ПРЕДИ ДА ПРИЕМЕТЕ ТОВА ЛЕКАРСТВО

Не приемайте с други лекарства, съдържащи парацетамол.
Не приемайте с други лекарства, предназначени за грип, простуда или запушен нос.

Не приемайте Coldrex MахGriр Lemon, ако:

- сте алергични към парацетамол, фенилефрим хидрохлорид или витамин С или към някоя от другите съставки, посочени по-горе;

- страдате от чернодробно или тежко бъбречно заболяване;

- страдате от повишена функция на щитовидната жлеза, диабет или сте лекувани от високо кръвно налягане или сърдечни заболявания;

- взимате антидепресанти. бета-блокери и приемате или сте приемали, през последните две седмици, инхибитори на моноаминооксидазата;

- ако страдате от вродена непоносимост към фруктоза, глюкозен/галактозем синдром на малабсорбция или захарно/изомалтозен дефицит. Всяко саше съдържа 4г сукрада (захар).

Предупреждения / предпазни мерки:

Консултирайте се с Вашия лекар преди да вземете Coldrex MахGriр Lemon:

- ако взимате метоклопрамид, домперидон (използван за повлияване на гадене и повръщане) или холестирамин, прилаган за понижаване на нивото на холестерин;

- ако приемате лекарства за разреждане на кръвта (например Warfarin);

- ако сте на диета с ниско съдържание на натрий. Всяко саше съдържа 0.12г натрий;

- ако сте бременна или кърмите:

- консумирането на алкохол (особено в по-големи количества - 90мл. концентрат) едновременно с приемането на Coldrex MахGriр Lemon повишава риска от чернодробно увреждане, Ако приемате по-големи количества алкохол, уведомете лекуващия лекар преди да вземете лекарствения продукт.

 

Прочетете още свързани теми от Здраве и красота
заболявания: ПростатитПростатата е жлеза с размер на орех, която се намира на пикочния мехур само при мъжете, ето защо от болестта не могат да боледуват жени. Простатата произвежда част от семенната течност и помага пренасянето й. Важна като всяка друга жлеза, щом простата заболее става опасно за физическото и психическото здраве при мъжа. Щом получат простатит страда цялото тяло.
полезни съвети: Как изкуствените подсладители ни карат да пълнеем и може да развием диабетПовечето изкуствени подсладители са препоръчителни за хора страдащи от диабет, но това е парадоксално, тъй като наличието на аспартам има точно обратен ефект върху тях. Проучвания са показали, че той поврежда още повече инсулиновата чувствителност много повече от захарта, изкуствените подсладители също са свързани с наднорменото тегло.
зелено: Растения, които почистват въздуха в дома ниРастенията са прекрасни за интериора на дома, много домакини ги предпочитат и озеленяват дома си. Но освен че са добри наглед и са нещо живичко в къщата или апартамента. Носят чувство за уют, но също така и почистват въздуха и правят помещението чудесно за живеене.
заболявания: ДисхидрозаДисхидрозата е разновидност на екзема по кожата, която може да се появи по ръцете и краката. Нарича се още везикуларна или дисхидротична екзема, и помфоликс. Заболяването засяга хора от всички възрасти, а средната възраст за проява на му е около 40 години, като след тази възрастова граница честотата му намалява.
 
Мнения
Автор: Аптеки Оптима
От дата: 15/01/2011 09:01
Какво е Вашето мнение за "Колдрекс максгрип лимон прахчета Х 10"?
уеб дизайн: Visign Studio - Jump into the web!