Ацефеин таблетки х 10

Ацефеин таблетки х 10

Тегло: 40.00 гр.

Вижте още продукти от: ACTAVIS

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА

за всички поръчки над 100 лева

при поръчи за гр. Русе над 50 лева

виж повече>

Телефон за поръчка:
+359 878 292 513

Работно време:
от Понеделник до Петък
09:00 часа - 17:00 часа


Описание
СЪСТАВ: Paracetamol 250 mg, Acetylsaliclic acid 250 mg, Caffeine 50 mg, Codeine phosphhate 100 mg. 
 
ПОКАЗАНИЯ: Болки със слаба до средна интензивност: главоболие - мигренозен пристъп; зъбобол; постоперативни болки; периферно-нервни заболявания - радикулити, плексити, радикулоплексити, неврити; възпалителни и дегенаративни заболявания на опорно-двигателния апарат.
 
ДОЗИРОВКА И ПРИЛОЖЕНИЕ: При възрастни и деца над 15 години - по 1 таблетка през 4 часа, не повече от 6 таблетки дневно. Продуктът не е подходящ при деца под 15 - годишна възраст. Продължителността на лечението е не повече от 5-7 дни.  

За информация и поръчки: